30-05-10

Snelheidscontroles in Lovendegem in april

SNELHEIDSCONTROLES IN DE LOWAZONE APRIL 2010
Lovendegem
StraatVoertuigenPV%
Drongense Steenweg251187,17
Bredestraat972222,68
Kasteeldreef7200,00
Lostraat19210,53
Koning Leopoldstraat1062018,87
SUBTOTAAL5456211,38

Die cijfers vind ik terug. In het licht van de vorige gemeenteraad - waar Griet Vantieghem een tussenkomst deed om in de Leopoldstraat ook de kant van de vaart eens te flitsen - zijn die cijfers natuurlijk interessant. Dat percentage van de Leopoldstraat lijkt me relatief stabiel te zijn tegenover vroeger. Het cijfer van de Bredestraat is zelfs zeer laag te noemen. Vroeger kon dat oplopen tot ongeveer 50%.

Maar wat me toch opvalt: blijkbaar is geflitst in de Kasteeldreef en zijn er 72 auto's gepasseerd zonder één verbalisering. Of dit in de zone 30 is gebeurd (het deel tussen Larestraat en Molendreef) of daarbuiten is me niet duidelijk maar ik vind die cijfers verbazend. Ik ga toch eens informatie opvragen hierover want iedereen gaat er vanuit dat er te snel gereden wordt in de dreef.

10:36 Gepost door Geert Neirynck in Actualiteit | Permalink | Commentaren (0) | Tags: snelheidscontroles |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.